Dartz зробить позашляховик з вбудованим електрошокером

Dartz Black SharkЛатвійська компанія Dartz опублікувала перше зображення-тизер нової модифікації свого броньованого позашляховика. Автомобіль отримає назву Black Shark («Чорна акула») і буде розсекречено 19 жовтня. Однією з особливостей стане система «антипапарацці» з вбудованим електрошокером (про принцип її роботи фірма поки не повідомляє).

Позашляховик, побудований на базі Mercedes-Benz GL 63 AMG, отримає кузов з елементами, виконаними з кевлара і титану, з дверними ручками, що ховаються, датчиком розпізнавання відбитків пальців. Крім того, машину обладнають потужними сиренами і чотирма прожекторами на даху.

Більшість систем автомобіля можна буде контролювати за допомогою смартфона Vertu, який увійде в базове оснащення.

Потужність восьмицилиндрового твін-турбо мотора 5.5, який на звичайному GL 63 AMG розвиває 557 кінських сил, в компанії Dartz готові збільшити до 1500 кінських сил.

Одним з останніх проектів Dartz став варіант шестиколесного позашляховика Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6, який розфарбували «під матрьошку» і оснастили обвісом кузова в стилі військової бронемашини з посиленим протимінним захистом.

Джерело: motor.ru