Ательє AMG відмовилося від гібридних спорткарів і наступника SLR

AMG GT"Мерседесівське" ательє AMG не має наміру розробляти гібридні спортивні автомобілі, які могли б конкурувати з Porsche 918 Spyder або Ferrari LaFerrari. Також в планах німецької компанії не значиться наступник моделі SLR. Про це виданню Motoring заявили керівник AMG Тобіас Моерс.

За словами Моерса, компанія не хоче опинитися в ситуації, коли в лінійці є безліч суперкарів, які виробляються «в кількості декількох сотень екземплярів на рік, і при цьому їх ніхто ніколи не бачить на дорогах». Топ-менеджер додав, що надзвичайно важливо бачити, коли автомобілі твого бренду часто зустрічаються в потоці.

Керівник AMG підтвердив, що поки марка зосереджена на розширенні лінійки модифікацій суперкара Mercedes-AMG GT. На даний момент у нього тільки дві версії: базова з восьмициліндровим твін-турбо мотором потужністю 462 сили і «S» з 510-сильним. Наступним, як передбачається, на ринок вийде «заряджений» варіант Black Series.

Раніше Моерс також заявив, що в лінійці AMG все ж з'являться гібридні моделі. За його словами, одна така машина вже розробляється, проте він не зміг повідомити терміни її появи у дилерів.

Джерело: motor.ru