«Мерседес» створить концепт машини з автопілотом

Mercedes-Benz S 65 AMG

Mercedes-Benz представить новий концепт-кар, який «висловить представлення компанії про розвиток технології автопілота». Прем'єра пройде 5 січня 2015 в Лас-Вегасі на виставці споживчої електроніки CES. Про це заявив керівник концерну Daimler Дітер Цетше.

Інших подробиць Цетше не подав. Він лише зазначив, що розвиток автономно керованих машин є для автопрому найбільш важливою темою. Розробки в цьому напрямку ведуть багато компаній, у тому числі «Мерседес». За словами топ-менеджерів автомобільних марок, перші серійні машини з автопілотом з'являться у продажу до 2020 року. Mercedes-Benz розраховує оснастити свою модель автопілотом в 2018 році - як заявив член правління компанії Томас Вебер, це буде седан S-Class.

Останнім концептом «Мерседеса», оснащеним автопілотом, став прототип тягача майбутнього - Future Truck 2025. Його показали кінці вересня в рамках Ганноверської виставки комерційного транспорту. Як запевняє компанія, вантажівку вже випробували «в реальних дорожніх ситуаціях» на автобані. Автопілот працює за допомогою камер і радарів - тягач може самостійно рухатися в дорожньому потоці і розпізнавати зустрічні об'єкти.

В середині вересня влада Каліфорнії дозволили Mercedes-Benz проводити випробування автомобілів з функціями автономного управління на дорогах загального користування. Раніше тестувати машини-безпілотники на каліфорнійських дорогах дозволили компанії Audi. Розробкою і тестами автомобілів з функціями автономного управління також займаються фірми Volvo, Google, Honda, Toyota, Audi, BMW, Volkswagen, Cadillac, Ford, Continental і Renault.

Джерело: motor.ru