Купе Mercedes-AMG GT Edition 1 отримало нове антикрило

Представляючи світу купе Mercedes-AMG GT, німці нічого не згадали про «вітальну» серію Edition 1, а адже по недавно заведеної традиції таке особливе виконання покладено всім новим Мерседесам в перший рік життя. Але от тільки що в Мережу потрапили студійні знімки Mercedes-AMG GT Edition 1. Виявилося, це та сама машина, яку раніше в замаскованому вигляді приймали те чи за майбутню Black Series (а їй ще рано з'являтися), чи то за приклад GT з опціональним аеропакет.

Mercedes-AMG GT Edition 1

Дебют дводверки Mercedes-AMG GT Edition 1, імовірно, відбудеться на початку жовтня на Паризькому автосалоні.

Кілька нових шпигунських знімків замаскованого Edition 1 прийшли одночасно з студійними. Фотографу вдалося сфотографувати салон купе. В ньому є кермо з оригінальною оббивкою і написом AMG Edition 1 на спиці, а ще - змінена графіка приладів: спідометр і тахометр з сірою підкладкою і жовтими обідками замість чорної з червоними.

Зовні Edition 1 найсильніше виділяється великим фіксованим антикрилом. Але не тільки в ньому укладені зміни. Трохи змінений передній бампер, який отримав інший спліттер і обідки навколо повітрязабірників, на порогах з'явилися декоративні накладки. Кузов забарвлений в матовий сірий колір, але чи буде він єдиним варіантом у Mercedes-AMG GT Edition 1, стане ясно тільки після прем'єри.

Леонид Попов, drive.ru