Mercedes-Benz готує бездротову зарядку електрокарів

Докучливі дроти для зарядки електромобілів незабаром можуть стати пережитком минулого. Mercedes-Benz вже через два роки планує пропонувати бездротову систему зарядки електрокарів. Її робота була продемонстрована на прикладі S500 Plug-In Hybrid - першої моделі, яка отримала технологію.

Сама система складається з зарядного мату, який підключається до електромережі і просто лежить на підлозі в гаражі, і ще одного схожого мату, який кріпиться на днище автомобіля під руховим відсіком. Електрика передається за допомогою індукції, і по ефективності цей метод нічим не поступається проводовому способу. S-Class здатний зарядитися до повної бойової готовності всього за дві години.

Процес постановки автомобіля на зарядку спрощений до межі. При наближенні автомобіля зарядний мат починає підсвічуватися, а центральний дисплей в автомобіля відображає дві жовтих лінії, за допомогою яких можна ідеально вирівняти авто. Наступним кроком стає спеціальна програма, яка допомагає розташувати два мату - на підлозі і на автомобілі - ідеально один над одним. Як тільки зображення забарвлюється в зелений, процес зарядки починається автоматично.

У компанії заявляють, що технологія абсолютна безпечна, так що домашній кіт не підсмажиться, якщо йому спаде на думку залізти під машину в процесі зарядки.

Mercedes працює над технологією спільно з BMW, щоб створити промисловий стандарт. В такому випадку BMW i3 і Mercedes-Benz B-Class можна буде заряджати на одній і тій же бездротовій зарядці.

Джерело: autoutro.ru