В Україні презентували новий Mercedes-Benz S-клас купе

Флагманське купе Mercedes-Benz можна буде офіційно придбати в Україні. Незважаючи на важку обстановку в країні і глибоку кризу автомобільного ринку, дилери все ж вирішили почати продажі в Україні одночасно з світовими.

Mercedes-Benz S-Class Coupe (217)

Крім потужного двигуна, багатого оформлення салону, тут є цілий ряд технічних інновацій, що роблять водіння інформативним і безпечним. Приміром, купе буде автоматично нахилятися при вході в поворот, подібно до того, як це робить мотоцикл, спеціальна система зможе заздалегідь виявляти нерівності на дорозі, підлаштовуючи кожну стійку підвіски, а величезна панорамний дах затемнюється або просвітлюється натисканням кнопки. Є тут і вже зовсім оскаженіла розкіш: кожна з фар головного освітлення прикрашена 47 кристалами Swarovski.

Mercedes-Benz S-Class Coupe (217)

В Україні будуть доступні купе S класу з наступними комбінаціями двигуна і трансмісії: S 500 4 Matic (4,7 л; 455 к.с.), S 63 AMG (5,5 л; 585 к.с.) разом з повнопривідним автомобілем з таким же двигуном, і S 65 AMG (5,6 л; 630 к.с.).

Mercedes-Benz S-Class Coupe (217)

Найдешевше покупцеві обійдеться повнопривідний S 500 4matic, на нього встановлений цінник в 141 586 євро. Пізніше з'явиться і заднепривідна версія 500-го, яка коштуватиме ще менше.

У кризових умовах дилери не розраховують на приголомшливий успіх в сутності нішевого автомобіля, однак все ж зважилися на вивід купе на український ринок. «Виходячи з реалій ринку, ми переглянули свої плани замовлень і продажів. Але своя ніша залишиться завжди, і у нас вже є клієнти на перші купе», - розповів генеральний директор офіційного дилера Мercedes-Benz в Україні Ярослав Пригара.

Джерело: auto.mail.ru