Mercedes SL 65 AMG отримає мотор V12 і новий «автомат»

Mercedes-Benz SL65 AMG

Світовий дебют родстера Mercedes SL 65 AMG нового покоління намічений на квітневе мотор-шоу в Нью-Йорку. Але офіційні фотографії і деяка інформація вже потрапили в Мережу, як це сталося з уже показаної дводверкою Mercedes SL 63 AMG. Головна новина в тому, що німці оснастили автомобіль модернізованим силовим агрегатом. Точніше, так: оновлений мотор і зовсім інша коробка передач.

Mercedes-Benz SL65 AMG

На передній осі встановлені гальма з шестипоршневими супортами і 390-міліметровими дисками, а на задній - однопоршневі з 360-міліметровими.

Отже, під алюмінієвим капотом примостився знайомий бітурбомотор V12 робочим об'ємом 5980 см ³, який після доопрацювання змінив індекс з M275 на M279. Більшість його деталей покриті спеціальним складом, що зменшує втрати на тертя, встановлені поліпшені турбокомпресори, оптимізовані впускні канали, а головки циліндрів модернізовані для більш ефективного горіння робочої суміші. Потужність підскочила з 612 до 630 сил, а обертовий момент залишився на колишньому рівні - 1000 Н • м. Зате таку тягу тепер перетравлює не старий п'ятиступінчастий «автомат», а семиступінчаста автоматична коробка передач AMG Speedshift Plus, яка укомплектована більш ефективним гідротрансформатором і оригінальним софтом.

Mercedes-Benz SL65 AMG

Оздоблення вуглепластиком і натуральною шкірою (майже всі панелі в салоні), крісла з підігрівом, вентиляцією і масажем, дорогуща аудіосистема Bang & Olufsen - оснащення відповідає статусу родстера. Коробці передач покладені чотири режими роботи.

Mercedes-Benz SL65 AMG

Мало того що двигун став більш потужнім, так ще й споряджена маса завдяки алюмінієвому кузову знизилася з 2120 до 1950 кг. Відтепер спурт до 97 км/год займає 3,9 с, а максимальна швидкість дорівнює 300 км/год (на північноамериканському ринку). В активі родстера також присутня підвіска з переглянутою еластокінематикою, колеса з більш негативним розвалом на обох осях, електроннокеровані амортизатори, рульове управління з електромеханічним підсилювачем і карбонокерамічні гальма (опція). З чуток, продажі в Європі повинні початися в листопаді 2012 року.

Роберт Есенов, drive.ru