Mercedes-Benz E-класу вперше вийшов на тести в своєму кузові

У червні автомобільні папарацці застали на випробуваннях загадковий C-Class, в якому ми безпомилково впізнали прийдешню «ешку». Місяцем пізніше в аналогічному чужому «костюмі» попався Mercedes-Benz E 63 AMG. І ось днями фотошпигуни вперше засікли E-Class в його власному, хай і закамуфльованому кузові. Кажуть, є шанс, що сімейство «єшок» дебютує до кінця 2015 року.

Mercedes-Benz e-Class (W213)

За даними інсайдерів, новий Mercedes-Benz E-Class (W 213) отримає п'ять версій: стандартний і довгобазний седани, універсал, купе і кабріолет.

Уже точно відомо, що у себе вдома в Німеччині новий Mercedes-Benz E-Class надійде в продаж у березні 2016-го.

Mercedes-Benz E-класу наступного покоління буде ширше попередника, у нього виросте колісна база, а значить, він виявиться просторіше. Модель схудне, стане більш спортивною і розкішнішою. Автомобілю пророкують нове сімейство бензинових «шісток» об'ємом від 2,2 до 3,5 л, а також свіжий турбомотор V8 4.0, як у спорткара Mercedes-AMG GT. Наостанок зауважимо, що, якщо вірити німецьким ЗМІ, наступний рік буде вельми напруженим для штутгартців: поряд з «єшкою» вони збираються представити купе C-класу (C 205), кабріолет (A 205), друге покоління GLK (X 253) і GLK Coupe (C 253).

Константин Болотов, drive.ru