«Мерседес» навчив CLA розпізнавати дорожні знаки

Mercedes-Benz CLA

Компанія Mercedes-Benz представила седан CLA 2015 модельного року. Модернізований автомобіль отримав трохи більш потужний дизельний мотор у версії CLA 220 CDI і розширений список систем активної безпеки. Зокрема, тепер CLA за доплату можна оснастити системою, яка розпізнає знаки обмеження швидкості. «Мерседес» обіцяє, що при оновленні вона зможе зчитувати більше знаків.

Інші зміни торкнулися системи запобігання зіткнень при русі заднім ходом Collision Prevention Assist. Вона тепер має приставку Plus і може автоматично сповільнювати автомобіль, якщо водій проігнорував сигнал небезпеки, що наближається.

«Мерседес» розширив список додаткового оснащення CLA системою безключового доступу в салон і поліпшив графіку мультимедійної системи. Дисплей на центральній консолі тепер буде восьмидюймовим, не семидюймовим як раніше. Крім того, комплекс тепер підтримує підключення до мереж LTE і пристроїв Apple через роз'єм Lightning.

Також для CLA тепер доступна система атмосферного освітлення інтер'єру з можливістю вибору кольору і нові декоративні вставки з матової світло-коричневої тополі. Для деяких комплектацій пропонуються нові 19-дюймові колісні диски AMG чорного кольору.

Що стосується силових установок, то тут «Мерседес» лише незначно збільшив потужність дизельної модифікації з індексом 220 CDI - з 170 до 177 кінських сил. Максимальний крутний момент у цього мотора залишився на колишньому рівні - 350 Нм доступні в діапазоні від 1400 до 3400 оборотів в хвилину. Динамічні характеристики не змінилися: розгін з місця - 8,2 секунди, максимальна швидкість - 232 кілометри на годину.

Джерело: motor.ru