Новий «Мерседес» частково розсекретили на скріншотах відеоігри

AMG GT Скріншоти з гри Driveclub від Mercedes-Benz

Компанія Mercedes-Benz опублікувала скріншоти з підготовлюваної до виходу відеогри Driveclub, на яких зображений наступник моделі SLS AMG - суперкар AMG GT. До цього машина потрапляла в об'єктиви камер виключно в камуфляжі.

У грі купе AMG GT буде доступно для безкоштовного скачування протягом тижня з моменту офіційного виходу гри, наміченого на 8 жовтня поточного року. Крім того, в симуляторі будуть представлені інші спорткари «Мерседеса» - A 45 AMG, CLA 45 AMG, SL 65 AMG, а також C 63 AMG і SLS AMG в «заряджених" версіях Black Series.

Що стосується C 63 AMG, то виробник не уточнив, яке покоління машини - нове або нинішнє - буде представлено в Driveclub. Публічна прем'єра наступного покоління моделі пройде 24 вересня. Якщо новинка не з'явиться в перших версіях гри, швидше за все, її додадуть в центр завантажень PlayStation 4 пізніше.

AMG GT Скріншоти з гри Driveclub від Mercedes-Benz

AMG GT Скріншоти з гри Driveclub від Mercedes-Benz

Mercedes-Benz AMG GT оснащуватиметься чотирьохлітровим бензиновим двигуном V8 з двома турбокомпресорами. У топовій версії потужність агрегату складе 510 кінських сил. Мотор працюватиме в парі з преселективною коробкою передач з двома зчепленнями. Суперкар зможе розганятися з нуля до ста кілометрів на годину за 3,8 секунди. «Максималка» - 310 кілометрів на годину.

AMG GT Скріншоти з гри Driveclub від Mercedes-Benz

Перші шпигунські фотографії AMG GT з'явилися на початку 2014 року. Згодом виробник випустив офіційні знімки і ролики, на яких були представлені силует майбутньої моделі, інтер'єр і звук двигуна.

AMG GT Скріншоти з гри Driveclub від Mercedes-Benz

На останніх фотографіях машина відображена в суцільному чорно-зеленому камуфляжі. Знімки були опубліковані разом з новими офіційними даними від Mercedes-Benz, згідно з якими новинка буде повністю розсекречена 9 вересня. Публічна прем'єра пройде на Паризькому автосалоні, що відкривається 4 жовтня.

Джерело: motor.ru