В Euro NCAP перевірили безпеку «Мерседеса» GLA

Mercedes-Benz GLA

Організація Euro NCAP провела краш-тести самого маленького кросовера компанії Mercedes-Benz - GLA. За результатами випробувань модель отримала найвищий бал - п'ять зірок.

За результатами фронтального удару кросовер отримав майже максимальну оцінку: експерти організації відзначили, лише невелику ймовірність травми гомілки. Під час бокового зіткнення з іншим автомобілем водій не повинен отримати ніяких травм, проте при ударі об стовп можливі травми в області грудей і попереку.

За захист дітей GLA отримав 43 бали: ніяких нарікань чи претензій під час випробувань з манекенами, що імітують дітей віком півтора і три роки, кросовер у експертів не викликав.

Двадцять чотири бали «Мерседесу» виставили за захист пішоходів. Фахівці встановили, що найбільшу небезпеку для них представляє передня кромка капота, а також область лобового скла, розташована вище бічних дзеркал заднього виду.

Електронних помічників GLA експерти Euro NCAP оцінили в дев'ять балів. Фахівці зазначили, що система автоматичного гальмування зупинила автомобіль на швидкості близько 45 кілометрів на годину, а в інтервалі від 45 до 50 кілометрів на годину змогла знизити швидкість. Додаткові бали кросовер отримав за наявність системи стабілізації і функції нагадування про необхідність застебнути ремінь безпеки.

На російському ринку Mercedes-Benz GLA пропонується з трьома моторами потужністю від 136 до 211 кінських сил. На ринку РФ присутній і «заряджена» AMG-модифікація з 360-сильним двигуном.

Джерело: motor.ru