«Мерседес» розповів про динаміку нового суперкара

AMG GT

Мережевому виданню Worldcarfans стали відомі динамічні характеристики топової версії суперкара Mercedes-Benz AMG GT, яка буде офіційно розсекречена 9 вересня. Публічний дебют новинки, покликаної замінити в лінійці «Мерседеса» сімейство SLS AMG, відбудеться в жовтні на Паризькому моторшоу.

Суперкар AMG GT S отримає новий чотирьохлітровий восьмициліндровий бензиновий агрегат з двома турбокомпресорами Borg Wagner, що розвиває 510 кінських сил і 650 Нм крутного моменту, а також «робот» з двома зчепленнями. Двигун дозволить суперкару набирати першу "сотню" за 3,8 секунди, а його максимальна швидкість складе 310 кілометрів на годину.

Для порівняння, розгін до ста кілометрів на годину у SLS AMG з 6,2-літровим атмосферником V8 займає ті ж 3,8 секунди, проте його «максималка» обмежена електронікою на 317 кілометрах в годину. 520-сильне купе Porsche 911 Turbo, яке стане основним конкурентом AMG GT, здатне набирати "сотню" за 3,4 секунди. Його максимальна швидкість дорівнює 315 кілометрам на годину.

Суперкар побудують на шасі з легкої алюмінієвої просторової рами. У «Мерседесі» підкреслюють, що новинка буде поєднувати в собі спортивні якості і комфорт, що дозволить використовувати купе кожен день на звичайних дорогах.

На офіційному Youtube-каналі Mercedes-AMG також з'явився відеоролик, що дає уявлення про звучання випускної системи AMG GT. Раніше «Мерседес» показав інтер'єр новинки, продемонстрував її силует, а також дав послухати звук агрегату.

Джерело: motor.ru