Unimog Арнольда Шварценеггера виставили на продаж

Унікальний автомобіль буде проданий за ціною понад 200 000 євро. Компанія Merex Autovertrieb з німецького міста Гаггенау виставила на продаж Unimog, що належав Арнольду Шварценеггеру. Автомобіль пропонується покупцям за ціною 208 250 євро.

Unimog Арнольда Шварценеггера

Унікальний Unimog був побудований тюнером з Гаггенау на базі оригінального шасі 1977 випуску. Автомобіль оснащений 6,4-літровим дизельним двигуном потужністю 320 кінських сил.

Unimog Арнольда Шварценеггера

У 2012-2013 роках даний Unimog був перероблений за запитом Арнольда Шварценеггера. Зокрема, автомобіль отримав пневматичну підвіску, поворотну камеру, поліпшену гальмівну систему, «кенгурятник», а також спеціальну лавку, розраховану на трьох пасажирів, в кузові автомобіля. Крім того, на панелі салону унікального Unimog міститься особистий автограф американського актора.

Unimog Арнольда Шварценеггера

Unimog Арнольда Шварценеггера

Як сказано в офіційному повідомленні компанії, рішення про продаж автомобіля було прийнято після того, як Шварценеггер зробив вибір на користь «іншого транспортного засобу». Представники Merex Autovertrieb також відзначають, що Unimog повністю відповідає європейським і американським нормам безпеки по допуску ТЗ на дороги загального користування.

Джерело: auto.mail.ru