У «Мерседесі» задумали перейменувати M-Class

Mercedes-Benz M-ClassКомпанія Mercedes-Benz розглядає можливість перейменування позашляховика M-Class. Модель може отримати нове позначення після рестайлінгу, який намічений на кінець нинішнього року. Про це з посиланням на власне джерело повідомляє видання Auto Motor und Sport.

Як очікується, оновлений позашляховик назвуть GLE, щоб поставити його на одну лінію з сімейством E-Class для більш простого орієнтування в модельному ряді виробника.

Також не виключено, що майбутній «купе-кросовер» Mercedes-Benz, для якого перш планувалося ім'я ML Coupe, назвуть GLE Coupe. Очікується, що новинку, яка складе конкуренцію BMW X6, покажуть в березні наступного року на Женевському автосалоні.

У тому ж році повинен дебютувати позашляховик GLK наступного покоління. Він, в свою чергу, отримає позначення GLC, щоб встати в лінійці компанії навпроти машин сімейства C-Class. При цьому поки залишається неясним, чи зміняться імена позашляховиків GL і G-Class.

Очікується, що рестайлінговий M-Class обзаведеться видозмінененою світлотехнікою, іншими гратами радіатора, новим дифузором і патрубками випускної системи іншої форми. В салоні змінам піддасться центральна консоль та вентиляційні отвори, а також дисплей інформаційно-розважального комплексу. Крім цього, на зміну семиступінчастого «автомату» прийде девятидіапазонна трансмісія.

Джерело: motor.ru