Деталі наступного Mercedes-Benz S-Class зроблять на 3D-принтері

Салон S-Class Coupe

Компанія Mercedes-Benz розглядає можливість друку деталей інтер'єру S-Class наступного покоління на 3D-принтері. Зокрема, за цією технологією можуть виготовити декоративні вставки. Про це виданню AutoЕxpress розповів головний дизайнер інтер'єрів «Мерседеса» Ян Кауль.

При цьому безпосередньо Каулі не підтвердив використання елементів, надрукованих на 3D-принтері. Відповідаючи на запитання кореспондента AutoЕxpress, який стосується установки на «Мерседеси» створених за цією технологією решіток динаміків і вентиляційних отворів, він заявив, що компанії не важко їх використовувати, але спочатку необхідно вирішити питання рентабельності. «Адже потрібно підготувати тисячі таких компонентів, і щоб при цьому витрати відповідали якості», - додав Кауль.

Крім цього, новий S-Class може отримати крісла з цільної структурою, як на прототипі купе S-Class. За словами шеф-дизайнера, «Мерседес» зацікавлений у застосуванні подібного елемента, але це рішення так само складно, як і використання «3D-вставок».

Інтер'єр прототипу купе S-Class

Також топ-менеджер не виключив, що деякі з функцій нового S-Class будуть підтримувати безконтактне управління - жестами. При цьому дизайнер підкреслив, що мова в даному випадку точно не йде про навігаційні системи, так як подібний вид взаємодії відволікає водія від дороги. Не буде в машині і великого дисплея на центральній панелі, як в Tesla Model S.

Каулі вважає, що це суперечить принципам компанії. Каулі не назвав приблизні терміни виходу нової моделі, але журналісти припускають, що вона з'явиться на ринку в 2018 році.

Джерело: motor.ru