Сімейству Mercedes A-Class напророкували купе і родстер

Четверте покоління хетчбека Mercedes-Benz A-Class (індекс W 177) побачить світ в 2018 році. Тоді ж, за даними німецького видання Auto Bild, в сімействі заведеться абсолютно новий седан (V 177). В 2019-му будуть представлені купе (C 177), нова чотирьохдверка CLA (C 118) і CLA в кузові Шутінг-брейк. Свіжий кросовер GLA викотять в 2020-му. Але це ще не все - штутгартці нібито планують «а-класовий» родстер!

Mercedes-Benz A-Class

Audi і BMW розширюють лінійку компактів, і Mercedes, по ідеї, повинен послідувати їх прикладу.

Художник журналу Auto Bild дав волю своїй фантазії. Мішенню спортивного купе A-класу (на ілюстрації зліва) буде Audi TT. Мерседесівський родстер поряд з «те-тешкою» прицілиться в наступника BMW Z4.

Найбільш охоче віриться в седан A-класу, адже головні суперники маленького Мерседеса не дрімають: у «кілець» є чотирьохдверна Audi A3, на підході седан BMW першої серії. Так, CLA нікуди не подівся, але чому б не посилити позиції? Що стосується компактного купе, то розмови про нього йдуть давно, і хоча сегмент розвивається не так динамічно, як хотілося б, рішення нібито вже прийнято: відмовившись від трьохдверного хетча, німці зробили вибір на користь спортивної дводверки.

Константин Болотов, drive.ru