Mercedes-Benz GLK обзаведеться твін-турбо «вісімкою»

Тестовий прототип наступного Mercedes-Benz GLK.Кросовер Mercedes-Benz GLK наступного покоління обзаведеться «зарядженою» AMG-модифікацією. Як повідомляє видання Сar and Driver, такий автомобіль буде оснащуватися твін-турбо «вісімкою» об'ємом чотири літри, насамперед призначеної для суперкара AMG GT.

Майбутній позашляховик буде побудований на глобальній модульній платформі MRA, яка вже використовується для сімейства Mercedes-Benz C-Class. Віддача двигуна «зарядженого» GLK поки не повідомляється, проте для суперкара AMG GT його планується пропонувати в 462- і 510-сильних модифікаціях.

У гамму моторів звичайного Mercedes-Benz GLK третього покоління увійде 211-сильна «турбочетвірка» 2.0 від нинішньої моделі, а також 2,1-літровий турбодизель потужністю 170 кінських сил. Топовий варіант, ймовірно, отримає 3,5-літрову 333-сильну «шістку». 

Торік також були опубліковані шпигунські фотографії інтер'єру нового GLK. Салон кросовера отримає три масивних воздуховода системи вентиляції і великий окремий монітор мультимедійного комплексу, що керується рухами пальців по тачпаду на центральній консолі.

Дебют наступного Mercedes-Benz GLK запланований на 2015 рік.

Джерело: motor.ru