Mercedes покаже єдиний у своєму роді 540 K Streamliner

Цього року на конкурсі елегантності в Пеббл-Біч Mercedes представить особливий автомобіль - єдиний у своєму роді 540 K Streamliner. Автомобіль, що веде свою історію з 1938 року, відсвяткує міжнародну прем'єру на західному узбережжі Америки, переживши масштабну реставрацію і реконструкцію.

Mercedes-Benz 540 K Streamliner

Створений для високих швидкостей і довгих дистанцій, 540 K Streamliner оснащений 177-сильним 5,4-літровим рядним 8-циліндровим наддувним двигуном і має легкий алюмінієвий корпус, розроблений в аеродинамічній трубі.

Підрозділ Mercedes-Benz Classic відновило автомобіль до первісного стану, "використовуючи виключно технічні навички, методи та матеріали того періоду, звідки ця машина бере свій початок". В результаті вона виглядає так само, як і в 1938 році.

Mercedes-Benz 540 K Streamliner

Який базується на шасі стандартного 540 K, Streamliner був швидше завдяки зниженню ваги і обтічному кузову. Спочатку він був розроблений для участі в тривалій гонці Берлін-Рим, запланованої на 1938, однак у зв'язку з початком Другої світової війни гонка була відкладена, а потім і зовсім скасовано.

З середини 1938 машина використовувалася німецьким підрозділом Dunlop для щоденного тестування високошвидкісних шин.

Джерело: autoutro.ru