S-клас кабріолет проходить останні тести

Після того, як Mercedes-Benz представив купе S-класу, настала черга зайнятися створенням кабріолета. Mercedes-Benz закінчує тести нової версії свого S-класу - в найближчі півроку німці повинні офіційно представити кабріолет. Причому якщо спочатку передбачалося, що відкрита версія S-класу отримає відразу чотири дверки (що абсолютно нетипово для кабріолетів), але шпигунські фотографії, що з'явилися, говорять, що відкрита версія S-класу буде все-таки дводверною (в іншому випадку були б великі проблеми з жорсткістю кузова). Та й дах тут виявиться традиційна - "ганчірковий", а не сталева.

S-Class Coupe Cabrio

Треба відзначити, що керівництво Mercedes-Benz вже давно заявляло про свої плани по значному розширенню лінійки S-класу. Так, це ім'я буде носити не тільки седан, але і купе, кабріолет, а також «надподовжена» версія автомобіля (остання, швидше за все, отримає приставку Maybach до свого імені).

S-Class Coupe Cabrio

З технічної точки зору кабріолет нічим не здивує. Перший час машина буде оснащуватися тільки 4,7-літровим бензиновим V8. Від седана кабріолет отримає і всю гаму всіляких «наворотів», включаючи «розумну» підвіску (яка сама буде «бачити» вибоїни і підлаштовуватися під них).

Джерело: auto.mail.ru