Ательє Carlsson зробило шестиколісний «Мерседес» потужнішим

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від ательє Carlsson

Німецьке тюнінг-ательє Carlsson представило програму доробок для шестиколісної модифікації позашляховика Mercedes-Benz G 63 AMG. Зокрема, модернізація дозволила збільшити віддачу 5,5-літрової твін-турбо «вісімки» з 544 до 650 кінських сил (крутний момент зріс з 760 до 900 Нм).

Потужність агрегату виросла завдяки установці нового блоку управління двигуном, який змінює настройки систем подачі палива і запалювання, а також збільшує тиск наддуву.

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від ательє Carlsson

Доробки екстер'єру позашляховика поки не пропонуються, однак салон G 63 AMG 6х6 можна обтягнути шкірою або алькантарою, обробити вставками з дерева, карбону і нержавіючої сталі. Крім того, для моделі доступні підлогові килимки з м'якої замші або овечої шкіри, а також дверні ручки і накладки на педалі з алюмінію.

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від ательє Carlsson

Раніше програму модернізації Mercedes-Benz G 63 AMG 6х6 представило ательє Mansory. Завдяки повністю новій шатунно-поршневий групі, головок циліндрів, колінвалу і випускній системі потужність мотора зросла до 860 кінських сил (максимальний крутний момент обмежили електронікою на 1000 Нм).

Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від ательє Carlsson

Шестиколісний Mercedes-Benz G 63 AMG розсекретили в березні минулого року. Новинку побудували на базі тривісного пікапа G-Class, який перебуває на озброєнні австрійської армії. Спочатку планувалося зібрати тільки два примірника позашляховика за індивідуальним замовленням клієнтів з Близького Сходу, проте потім «Мерседес» вирішив випускати модель серійно.

Джерело: motor.ru