В Росію привезуть броньований лімузин Mercedes-Benz G 63 AMG

Лімузин Mercedes-Benz G 63 AMG

Канадська компанія Inkas Armored Vehicle Manufacturing планує поставляти на російський ринок броньований лімузин, побудований на базі позашляховика Mercedes-Benz G 63 AMG. Новинка захищена відповідно до стандарту B6 + і здатна витримати постріли зі зброї калібру 7,62 міліметра або вибух гранат під днищем.

Лімузин на базі «мерседесівського» позашляховика розроблений в канадському відділенні компанії. Автомобіль оснащений куленепробивним склом, броньованими кузовними панелями і захищеною підлогою, а також посиленою підвіскою, більш потужною гальмівною системою та іншими склопідйомниками.

Лімузин Mercedes-Benz G 63 AMG

Інтер'єр новинки виконується за індивідуальним замовленням. Салон може бути оброблений шкірою і деревом, а всередині розміщені два окремих крісла, що розкладаються, з масажем, підігрівом і вентиляцією. Також в машині встановлять перегородку між пасажирським та водійським відсіками, мультимедійну систему, сейф та бар.

Лімузин Mercedes-Benz G 63 AMG

Позашляховик оснащується 5,5-літровим твін-турбо двигуном V8, що розвиває 544 кінських сили і 760 Нм крутного моменту. Мотор працює в парі з семидіапазонним «автоматом». З нуля до ста кілометрів на годину «заряджений» G-Class прискорюється за 5,4 секунди. Максимальна швидкість - 210 кілометрів на годину.

Зараз компанія Inkas також працює над новою лінійкою броньованих лімузинів на базі «Мерседеса» G-Class. Перша модель виробника буде представлена у вересні поточного року.

Джерело: motor.ru