Штутгартці створять нову лінію моделей Mercedes-Benz AMG Sport

Видання Autocar, посилаючись на інсайдерів, розкрило плани Штутгарта з виведення у світ нової лінії самостійних моделей AMG Sport. За своїми параметрами вони займуть проміжне положення між звичайними легковиками Mercedes і версіями від підрозділу AMG. Як неважко здогадатися, нова лінійка задумана в піку автомобілям BMW M Performance, що стоять на сходинку нижче моделей М.

Автомобілі з нової лінійки зовні будуть нагадувати версії в пакеті AMG Line (на фото), але набагато більше будуть доопрацьовані по частині техніки.

Як і у випадку справжніх витворів AMG, у машин AMG Sport будуть оригінальні настройки підвіски і системи стабілізації, розширена колія, нові штрихи в зовнішності і в інтер'єрі. Найголовніше - це допрацьовані мотори. Варіанти AMG Sport не вважатимуться автомобілями AMG, але знамените ательє візьме участь в їх розробці.

Однією з перших в рамках нової програми вийде модель C 450 AMG Sport. Під її капотом буде трудитися трилітрова «шістка» M276, забезпечена турбонаддувом і відрегульована на видачу 372 к.с., що закономірно потрапляє між рівнями віддачі С 400 (333 к.с.) і C 63 AMG (460 к.с.). Привід на C 450 AMG Sport можна буде вибрати задній або повний. Дебют новинки намічений на кінець нинішнього року, а в продажу вона з'явиться в 2015 році. Незабаром за нею піде варіант AMG Sport кросовера ML Coupe, у якого також буде і топова AMG-версія. А далі, крім «цешки» і ML Coupe, варіантами AMG Sport обзаведуться серії A, E, S, GL, M, GLK і GLA.

Леонид Попов, drive.ru