З'явилися перші зображення самого дорогого «Мерседеса»

Mercedes-Benz S-Class Pullman нового покоління

В розпорядженні нідерландської газети De Telegraaf виявилися перші зображення топової версії Mercedes-Benz S-Class - Pullman, які «витекли» з американського патентного офісу. Передбачається, що вартість новинки перевищить мільйон доларів, що зробить її найдорожчим седаном у світі.

Довжина Mercedes-Benz S-Class Pullman складе 6,4 метра - на метр більше звичайного чотирьохдверного S-Class. Седан отримає три ряди сидінь з посадочною формулою 2 +2 +2. При цьому пасажири двох останніх рядів розташуються один навпроти одного. Маса седана перевищить п'ять тонн.

Седан Pullman виявиться на вершині лінійки нового S-Class, яка налічуватиме шість модифікацій. В неї вже входять звичайний седан (зі стандартною і подовженою колісною базою), купе і «заряджені» машини (S63 AMG і S65 AMG). В подальшому не виключено розширення сімейства за рахунок кабріолета і, можливо, більшого універсала з кузовом «Shooting brake».

Лімузин Pullman дебютує в 2015 році. Однак до цього часу, в кінці листопада, «Мерседес» випустить ще один великий седан під відродженим брендом Maybach. Він опиниться приблизно на 20 сантиметрів довше звичайного S-Class (версія Long, для порівняння, довша на 13 сантиметрів).

Також «Майбахи» будуть відрізнятися більш багатим і обширним обладнанням, а також стилістичними елементами оформлення кузова і салону. Вартість седанів в два рази перевищить ціни на версію S600, які починаються від 165 тисяч євро.

У «Мерседесі» розраховують, що широка лінійка нового S-Class допоможе компанії до 2020 року зайняти першу сходинку серед виробників автомобілів преміум-класу, обігнавши по продажах BMW і Audi.

Джерело: motor.ru