«Мерседес» вкладе в завод з випуску S-Class 1,5 мільярда євро

Завод Mercedes-Benz в Зіндельфінгені.Компанія Mercedes-Benz до 2020 року витратить 1,5 мільярда євро на модернізацію заводу в німецькому Зіндельфінгені, де в даний час випускаються моделі сімейств S-Class, E-Class і CLS. Крім того, марка планує збирати на підприємстві якусь «нову модель». Передбачається, що це буде найдорожчий варіант флагманського седана Mercedes-Benz, який продаватиметься під відродженим брендом Maybach.

Модернізація виробництва пов'язана не тільки з планами «Мерседеса» з випуску нових моделей, а й з бажанням на тривалий термін забезпечити роботою працівників заводу. Рішення про вкладення коштів в завод приймалося спільно з профспілкою заводських службовців.

При цьому компанія візьме курс на скорочення витрат - планується, що в найближчі роки «багатомільйонні витрати знизяться в три рази». Зокрема, марка хоче оптимізувати робочий графік співробітників, зробивши виробництво «більш гнучким». Як пояснює компанія, «це особливо важливо при створенні нових машин і поступової відмови від вже існуючих моделей».

Модернізація заводу в Зіндельфінгені стане частиною глобальної стратегії «Мерседеса» щодо збільшення виробництва до 2020 року. Компанія розраховує, що до цього часу вона виведе на ринок 12 абсолютно нових моделей. Крім того, в Mercedes-Benz роблять ставку на S-Class, який допоможе компанії до 2020 року стати лідером з виробництва машин в преміум-сегменті, обігнавши Audi і BMW.

Концерн Daimler ліквідував марку «Майбах» у 2012 році через низькі продажі. За сім років компанія продала лише три тисячі автомобілів, при цьому на кожному з них виробник втрачав близько 300 тисяч євро. Про відродження марки, але вже в якості суббренда S-Class, стало відомо на початку 2014 року. Новий Maybach дебютує майже одночасно на двох моторшоу - в китайському Гуанчжоу (відкривається 20 листопада) та американському Лос-Анджелесі (відкривається 21 листопада).

Джерело: motor.ru