Вен Mercedes-Benz Vito став ще різноманітнішим

У третьому поколінні Mercedes-Benz Vito залишився утилітарною версією шикарного V-класу, зате перевершив побратима за різноманітністю конфігурацій. Девіз новачка - «один за всіх». Vito може бути фургоном, вантажопасажирських розвізником Mixto і мікроавтобусом Tourer. Довжина моделі варіюється: 4895, 5140 або 5730 мм. Доступні два варіанти колісної бази. Нарешті, можна вибирати між переднім, заднім і повним приводом - такого в сегменті ще не було.

Mercedes-Benz Vito

З моменту виходу Vito на ринок в 1995 році по всьому світу продано більше 1,2 млн машин. Як і його попередник, новий вен виробляється на заводі Мерседеса в іспанському місті Віторія.

Mercedes-Benz Vito

За словами розробників, для нового Vito важливий не стільки дизайн, скільки коефіцієнт аеродинамічного опору 0,32, завдяки якому знизилася витрата палива. Апетит моделі був поміркований на 20%. Сама економічна модифікація 116 CDI BlueEFFICIENCY хвастає витратою 5,7 л/100 км. Мерседесівці кажуть, що за цим показником Vito не має рівних у класі.

Всі мотори Vito - турбодизелі, що відповідають стандарту Євро-6. Передньопривідний Vito оснащується «четвіркою» 1.6 (OM 622) потужністю 88 (109 CDI) або 114 к.с. (111 CDI). Задньо- і повнопривідні версії комплектуються агрегатом OM 651 об'ємом 2,15 л в трьох варіантах форсування: 136 (114 CDI), 163 (116 CDI) і 190 к.с. (119 BlueTEC). У базовій комплектації з ними працює шестиступінчаста "механіка", а три старші модифікації наділяються семидіапазонним «автоматом" 7G-Tronic Plus, який у версії 119 BlueTEC входить в стандартне оснащення.

Mercedes-Benz Vito

Інтер'єр повністю перероблений. Зауважимо, чисто пасажирська модифікація Tourer оснащується більш комфортною підвіскою - у неї «м'які» амортизатори і пружини. Для варіації Mixto це опція.

Корисне навантаження нового Vito - до 1369 кг. Для автомобіля повною масою 2,5-3,2 т це рекорд. До речі, новоявлений Vito на 140 мм довше попереднього. Максимальна висота - 1910 мм.

Що стосується безпеки, то тут Vito вражає вісьмома подушками, адаптивною ESP, контролем тиску в шинах, моніторингом мертвих зон, стеженням за розміткою, стабілізацією при поривах бічного вітру і контролем втоми водія. Мікроавтобус Vito Tourer буде пропонуватися в трьох рівнях оснащення: Base, Pro, Select. На ринок Німеччини Mercedes-Benz Vito вийде в жовтні за ціною від 17 990 євро.

Константин Болотов, drive.ru