У Мережі розсекретили інтер'єр кабріолета Mercedes-Benz С-Class

Cалон кабролета Mercedes-Benz С-Class. Фото з сайту blog.mercedes-benz-passion.com

У блозі MB Passion опублікували зображення інтер'єру нового кабріолета Mercedes-Benz, на яких, як стверджується, відображений салон відкритої версії моделі C-Class нового покоління. Знімки були зроблені в музеї німецької марки в Штутгарті. Очікується, що прем'єра новинки відбудеться восени 2015 на Франкфуртському автосалоні.

В цілому, інтер'єр кабріолета виконаний в стилістиці седана, проте його відмінною рисою є три нових кнопки на центральному тунелі. По всій видимості, одна з них відповідає за активізацію функції AirCap, яка завдяки дефлектори на лобовому склі і вітровому екрану за підголівниками піднімає повітряний потік (така ж система вже є на відкритому E-Class. Інші клавіші відповідають за розкладання і складання даху.

Cалон кабролета Mercedes-Benz С-Class. Фото з сайту blog.mercedes-benz-passion.com

Крім того, в салоні також можна помітити обробку деревом, алюмінієм і пластиком, а також шкіряні сидіння.

Cалон кабролета Mercedes-Benz С-Class. Фото з сайту blog.mercedes-benz-passion.com

У травні з'явилися перші шпигунські фотографії відкритої версії C-Class, зроблені під час дорожніх випробувань новинки. Тести проходить прототип з жорстким дахом, однак, як очікується, в серію піде варіант з м'яким верхом.

Імовірно, кабріолет розділить моторну гамму разом з седаном. До неї увійдуть турбовані і дизельні «четвірки» потужністю від 163 до 211 кінських сил. Крім того, не виключається поява 333-сильної модифікації з індексом C400, яку оснастять трилітровою твін-турбо «шісткою».

Джерело: motor.ru