Mercedes-Benz SL визнали найякіснішою машиною в США

Mercedes-Benz SLАмериканська дослідницька компанія Stategic Vision склала рейтинг найбільш якісних автомобілів 2014 року, який називається Total Quality Index. Найвищу оцінку - 952 бали - отримав кабріолет Mercedes-Benz SL, який переміг у номінації «Преміальні кабріолети і родстери».

Найбільше представництво в рейтингу отримали моделі концерну Ford - шість автомобілів: C-Max Energi, Flex, Expedition, F-150, F-250/350, а також Lincoln MKZ Hybrid. На другому місці - автомобілі концерну Volkswagen: три Audi (A5, Q5, Q7) і хетчбек Volkswagen Golf. На третій позиції розташувався альянс Hyundai-Kia з моделями Soul, Optima, Sonata Hybrid і Tucson.

Дослідження проводилося з вересня по листопад минулого року. Експерти опитали 38 тисяч 361 автомобіліста. Оцінка велася по безлічі параметрів, серед яких, наприклад, були «загальна задоволеність від володіння автомобілем», «якість», «сервісне обслуговування», «емоційна прив'язаність» і «бажання купити цю ж модель в майбутньому».

Підсумкова оцінка, яка складалася з цих та інших параметрів, виставляється по 1000-бальною шкалою. Результат вище 800 балів Stategic Vision в більшості випадків визначає як «приголомшливий», проте в деяких класах підсумок, близьке до 800 балам, може бути розцінений як незадовільний. Експерти компанії при цьому підкреслюють, що різниця в три-п'ять балів може бути істотною, так як вона складається з десятка різних критеріїв.

Джерело: motor.ru