«Мерседес» додасть в лінійку Maybach позашляховик

Mercedes-Benz GL63 AMG

Компанія Mercedes-Benz розглядає можливість випуску розкішної модифікації позашляховика GL-Class, яка стане частиною лінійки Maybach. Про це повідомляє видання Motoring з посиланням на високопоставлені джерела всередині німецького виробника.

За попередньою інформацією, «Майбах» може стати суббрендом «Мерседеса» на зразок AMG. Таким чином, якщо під цим ім'ям випускаються найпотужніші і швидкі модифікації моделей компанії, то ім'ям Maybach будуть позначати найдорожчі і розкішні автомобілі. При цьому в німецькій компанії не виключають і подальшого розширення лінійки бренду - тобто до неї увійдуть не тільки седани, але і купе S-Class, а також майбутній компактний кросовер ML Coupe.

Mercedes-Benz GL63 AMG

«Перш за все варто зрозуміти, що ми покінчили зі старим «Майбахом». Але у цієї марки все ще хороший імідж, так що слідкуйте за тим, як ми маємо намір використовувати її в майбутньому, - додав глава відділу досліджень і розробок німецької марки Томас Вебер. - Звичайно, ми бачимо, що сегмент розкішних позашляховиків стрімко зростає. Тому чому б і не випустити Maybach-версію GL? Питання лише в тому, як швидко ми зможемо відреагувати на вимоги ринку і наскільки точно зможемо їм відповідати. Можливо, що ви дізнаєтеся більше в найближчі кілька місяців, а можливо, що наступний рік стане для нас роком позашляховиків. Так чи інакше, сьогодні я не готовий офіційно підтвердити випуск подібних автомобілів».

Mercedes-Benz GL63 AMG

Передбачається, що з появою розкішних позашляховиків з шильдиком Maybach дозволило б «Мерседесу» поборотися за покупців з аналогічними майбутніми моделям від Bentley і Lamborghini. Позашляховик британської марки повинен з'явитися на ринку в 2016 році, а італійська - роком пізніше.

Mercedes-Benz GL63 AMG

Першими ж «Майбахами» на ринку стануть версії Mercedes-Benz S-Class. Базові варіанти будуть приблизно на 20 сантиметрів довше звичайних седанів, вони отримають більш широке і дороге оснащення, а також стануть відрізнятися деякими стилістичними елементами в дизайні екстер'єру. Топовий S-Class буде коштувати, як очікується, більше мільйона доларів.

Прем'єра першої моделі з лінійки Maybach відбудеться наприкінці листопада.

Джерело: motor.ru