Mercedes-AMG GT: нові деталі

Новий спорткар від Mercedes-Benz буде називатися Mercedes-AMG GT. Наступник знятого з виробництва спорткара Mercedes-Benz SLS AMG - Mercedes-AMG GT - дебютує тільки в жовтні на Паризькому автосалоні, але вже зараз про автомобіль відомо практично все. За винятком його зовнішнього вигляду, динамічних характеристик і ціни.

Mercedes-AMG GT

Спочатку Mercedes-AMG GT буде випускатися у двох модифікаціях - базової і «зарядженої» GT S. Обидві версії будуть оснащуватися восьмициліндровим бітурбомотором об'ємом 4,0 літра, потужність якого в першому випадку складе 462 к.с., а в другому 510 к.с .

Mercedes-AMG GT

З двигуном буде агрегатуватися преселективна роботизована КПП, також обидві модифікації отримають задній електронний диференціал. Базова модель буде «взута» в низькопрофільну гуму Michelin Pilot Super Sport розмірністю 255/35 ZR19 спереду і 295/30 ZR19 ззаду, а модифікація GT S - 265/35 ZR19 на передній осі і 295/30 ZR20 на задній.

Mercedes-AMG GT

Розміри Mercedes-AMG GT поки так само тримаються в секреті, але відомо, що у нього буде точно така ж ширина (1,94 м), як у попередника SLS AMG, але колісна база виявиться коротше. Крім цього, у машини будуть звичайні двері, а не «крило чайки», кришка багажника буде відкидатися вгору разом із заднім склом, а що стосується ціни, то вона буде помітно нижче, ніж у Mercedes-Benz SLS AMG.

Mercedes-AMG GT

Якщо останній конкурував з Ferrari і Lamborghini, то головним суперником Mercedes-AMG GT стане Porsche 911. До речі, новий спорткар стане першим Mercedes з 1926 року, в назві якого буде відсутня слово Benz. Судячи з усього, відтепер всі спорткари з трипроменевою зіркою називатимуться Mercedes-AMG. Що цілком логічно, враховуючи прийдешній тріумф у Формулі 1 команди Mercedes AMG.

Джерело: auto.mail.r