Нові кросовери Mercedes: готується наступ

Німецький автовиробник планує суттєве розширення своєї лінійки SUV. Компанія Mercedes-Benz готується до справжнього наступу на ринку кросоверів. У самий найближчий час ми побачимо значне розширення лінійки моделей даного класу, причому вже відомі перші подробиці.

Як повідомляє видання L'Automobile з посиланням на внутрішні джерела, вже в 2017 році німецький автовиробник випустить Mercedes-Benz GLK нового покоління. Причому це буде абсолютно інший автомобіль, побудований на новій платформі, розробленої за участю фахівців з Infiniti. Крім того, буде у GLK і версія купе - такий автомобіль назвуть Mercedes-Benz GLC і він сягатиме близько 4,6 метра в довжину.

Ще одним «дериватом» стане Mercedes-Benz MLC - автомобіль, побудований на загальній базі з М-класом. За своїм характером ця новинка повинна стати прямим конкурентом BMW X6 - схожою буде і форма кузова з характерною п'ятою дверкою. За даними видання, прем'єра цієї новинки відбудеться вже в 2015 році.

Нарешті, ще однією новою моделлю буде Mercedes-Benz CLB - новий компактний і відносно доступний кросовер, який покликаний скласти конкуренцію BMW X2, що готують до випуску. Втім, будь-які технічні подробиці про цю новинку не повідомляються. Відзначимо, що згідно з більш ранніми даними, в Mercedes також задумалися над виробництвом нового професійного позашляховика, який стане ідеологічним спадкоємцем легендарного G-класу.

Джерело: auto.mail.ru