Mercedes зробить автомобіль за 1 мільйон доларів

Вже через рік на ринку з'явиться найдорожчий Mercedes - S Pullman. Компанія Mercedes-Benz активно готується до випуску преміальної версії S-класу - Pullman. В даний час вже з'явилися перші подробиці про новинку, а також шпигунські фотографії.

Mercedes-Benz S-Class Pullmasn

За даними інсайдерів, за допомогою нового Mercedes-Benz S Pullman німецькі фахівці постараються воскресити легендарний лімузин 600 Pullman, який був у гаражі представників еліти з усього світу - від диктаторів до Джона Леннона.

Причому в Mercedes хочуть побудувати, ні багато ні мало, найкращий автомобіль у світі! Що ховається за цими словами, поки зрозуміти складно, адже ніяких технічних подробиць про новинку немає. Відомо лише, що завдяки розтягнутій базі, в задній частині у Mercedes-Benz S Pullman буде чотири сидіння.

Mercedes-Benz S-Class Pullmasn

Зате дані про вартість нового «Пульмана» вже є. Так, як повідомляє Bloomberg, за новинку попросять 1 млн доларів - це майже в два рази дорожче найдорожчого Rolls-Royce. Загалом, у 2015 році нас очікує досить цікава прем'єра. Принаймні, хочеться вірити, що оснащення новинки буде відповідати заявленій вартості.

Джерело: auto.mail.ru