«Мерседес» придумав для електрокарів тимчасовий збільшувач запасу ходу

Mercedes-Benz B-Class Electric DriveКомпанія Mercedes-Benz почала продавати на американському ринку електричну версію компактвена B-класу - Electric Drive, у списку опцій якого значиться «тимчасовий збільшувач запасу ходу» (Temporary range extender). Про це повідомляє портал Autoblog Green.

Завдяки цій функції максимальний запас ходу компактвена можна збільшити на 17 миль (27 кілометрів) - з 87 до 104 миль (з 140 до 167 кілометрів). Для цього перед зарядкою акумуляторів необхідно натиснути спеціальну кнопку в салоні. Активація режиму збільшить час, необхідний на повну "заправку" батарей, на півтори години.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

У «Мерседесі» заявляють, що технічна начинка моделі залишиться колишньою. У всіх електрокарів B-класу ємність акумуляторів становить 36 кіловат-годин, проте у базових машин електроніка її обмежує на 28 кіловатах-годинах. При активації режиму Temporary range extender цей обмежувач знімається.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

Система Temporary range extender пропонується в пакеті опцій разом з обігрівом лобового скла. Вартість набору - 600 доларів.

Обмежувач встановлений для того, щоб продовжити термін служби батарей, так як їх часта повна зарядка, за словами представників марки, може негативно позначитися на життєвому циклі. Крім того, в компанії впевнені, що така ємність є оптимальною для щоденного використання електрокара.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

«Запас ходу в 87 миль є цілком достатнім для середньостатистичного водія електрокара, однак для тих, хто знає, що йому доведеться проїхати більше сотні миль, ми передбачили таку можливість», - пояснили в Mercedes-Benz.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

Mercedes-Benz B-класу Electric Drive є першою серійною моделлю німецької марки з електричною силовою установкою. До її складу входить електромотор, розроблений «Мерседесом» спільно з «Теслою», що розвиває 174 кінських сили і 340 Нм крутного моменту. Компактвен здатний набирати першу "сотню" за 7,9 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на позначці 160 кілометрів на годину.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

Виробництво моделі стартувало в квітні в німецькому Рамштатті. У США ціни на B-Class Electric Drive починаються від 41 тисячі 450 доларів. До європейського ринку електрокар повинен дістатися до кінця поточного року.

Джерело: motor.ru