«Мерседес» оснастить оновлений CLS 170-сильною "четвіркою"

Mercedes-Benz CLS

Компанія Mercedes-Benz офіційно представила оновлене сімейство CLS. Модель після рестайлінгу обзавелася новим дизельним мотором: чотирициліндровим агрегатом, віддача якого становить 170 кінських сил і 400 Нм крутного моменту. Мотор відповідає екологічному стандарту «Євро-6» і пропонується для версії CLS 220 BlueTec.

Моторна гамма оновленого сімейства CLS включить в себе ще пару дизельних моторів: «четвірку», віддача якої становить 204 кінських сили і 500 Нм крутного моменту, а також шестициліндровий V-подібний агрегат. Останній видає 258 кінських сил і 620 Нм. Обидві ці модифікації будуть пропонуватися як з заднім, так і з повним приводом.

Mercedes-Benz CLS

У гамі бензинових моторів також з'явився новий агрегат: 3,5-літровий бітурбований двигун V6, віддача якого становить 333 кінських сили і 480 Нм крутного моменту. Цей мотор на 26 сил могутніше «шістки», що використовувалася на дорестайлінговій версії. Двигун V8 модифікації CLS 500 не змінився і видає 408 сил і 600 Нм крутного моменту.

Mercedes-Benz CLS

Як і раніше, для CLS будуть доступні дві «заряджені» AMG-версії. Обидві оснащуються мотором V8 об'ємом 5,5 літра. Залежно від модифікації віддача агрегату складає або 557 (720 Нм), або 585 (800 Нм) кінських сил.

Mercedes-Benz CLS

Крім цього, після рестайлінгу сімейство CLS буде пропонуватися з девятидіапазонною автоматичною коробкою передач 9G-Tronic. Перш подібна трансмісія вже використовувалася на E-Class і купе S-Class. Нова коробка передач призначена для версій 220 BlueTec, 250 BlueTec, 350 BlueTec і 500. Яку трансмісію отримає модифікація CLS 400, не уточнюється.

Mercedes-Benz CLS

У стандартному оснащенні і «чотирьохдверне купе», і універсал оновленого сімейства CLS укомплектують повністю світлодіодними фарами головного світла. За доплату буде пропонуватися світлотехніка Multibeam. В останньому випадку електроніка, спираючись на дані відеокамери і навігації, здатна змінювати параметри світлового пучка, створюваного 24 світлодіодами в кожній фарі, до ста разів на секунду. Технологія дозволяє не засліплювати водіїв зустрічних машин і заздалегідь підсвічувати повороти.

Mercedes-Benz CLS

В інтер'єрі CLS після рестайлінгу з'явився новий восьмидюймовий дисплей оновленої мультимедійної системи (комплекс отримав перероблені візуальні ефекти і анімацію), а також інше трьохспицеве рульове колесо. Легкої модернізації піддалася і центральна консоль моделі.

Mercedes-Benz CLS

Перший публічний показ оновленого Mercedes-Benz CLS відбудеться наприкінці червня на фестивалі швидкості в британському Гудвуді. Європейські продажі моделі, як повідомляє Autocar, почнуться восени.

Джерело: motor.ru