«Мерседес» розсекретив новий битурбо мотор для заміни SLS AMG

Мотор 4.0 V8 для Mercedes-Benz AMG GT.

Компанія Mercedes-Benz розсекретила новий двигун, який встановлюватиметься на суперкар AMG GT, покликаний замінити в гамі сімейство SLS AMG і скласти конкуренцію Porsche 911. Модель отримає чотирьохлітровий восьмициліндровий бензиновий агрегат з двома турбінами Borg Warner (максимальний тиск наддуву - 2,3 бара).

Потужність нового мотора складе 510 кінських сил (при 6250 оборотах на хвилину), а максимальний обертовий момент досягне 650 Нм (доступний в діапазоні від 1750 до 4750 оборотів в хвилину). Агрегат розроблений «з нуля» інженерами AMG і покликаний замінити 6,2-літровий атмосферник V8.

Новинка має кут розвалу циліндрів 90 градусів, безпосереднє уприскування палива з п'єзо-форсунками і максимальним тиском 200 бар (бензин впорскується до семи разів за цикл), систему змащення із сухим картером, алюмінієвий блок циліндрів, головку з цього ж металу, але з підвищеною часткою цирконію, а також ковані поршні і інтеркулер з рідинним охолодженням.

Двигун AMG GT важить 209 кілограмів і відповідає екологічним нормам «Євро-6». Діаметр поршня становить 83 міліметра, а хід поршня дорівнює 92 міліметрів - стільки ж, скільки у дволітровій «турбочетвірці», що встановлюється на «заряджені» Mercedes-Benz A45 AMG і CLA45 AMG. Мотор працюватиме, як очікується, з семиступінчастою роботизованою коробкою передач з двома зчепленнями.

На даний момент «Мерседес» продемонстрував кілька зображень майбутнього суперкара, включаючи його інтер'єр, силует, тизери закамуфльованої машини. Крім того, компанія опублікувала звук двигуна AMG GT.

Світова прем'єра новинки пройде восени цього року на Паризькому автосалоні. Продажі AMG GT на європейському ринку почнуться в березні 2015-го.

Джерело:motor.ru