Оновлений Mercedes-Benz CLS сфотографували з мінімумом камуфляжу

Оновлений Mercedes-Benz CLS

У розпорядженні мережевого видання Worldcarfans виявилися перші шпигунські фотографії екстер'єру рестайлінгової версії Mercedes-Benz CLS, яка була знята з мінімальною кількістю камуфляжу. Прем'єра новинки відбудеться в кінці червня на фестивалі швидкості в британському Гудвуді.

Судячи по агресивному передньому бамперу, в кадр потрапив «заряджений» AMG-варіант моделі. На знімках також видно, що оновлений CLS отримає видозмінені грати радіатора, інші фари головного світла і задні ліхтарі.

Оновлений Mercedes-Benz CLS

У січні були опубліковані шпигунські фотографії інтер'єру «чотирьохдверного купе». Зокрема, у рестайлінгової моделі з'явиться більший дисплей мультимедійного комплексу COMAND, а також нове рульове колесо - три спиці з металевими вставками.

Оновлений Mercedes-Benz CLS

У лінійку силових установок Mercedes-Benz CLS увійдуть бензинові і дизельні агрегати, пропоновані для нинішньої версії. Базовим буде 204-сильний мотор «на важкому паливі», а топовий варіант CLS 63 AMG отримає 5,5-літровий твін-турбо V8 потужністю 557 кінських сил. Деякі агрегати зможуть працювати разом з новим девятидіапазонним «автоматом».

Оновлений Mercedes-Benz CLS

Дорестайлінговий Mercedes-Benz CLS доступний на російському ринку з 2,1-літровим 204-сильним дизелем, а також з бензиновими моторами об'ємом 3,5 і 4,7 літра, що розвивають 306 і 408 кінських сил відповідно. Трансмісія - семиступінчастий «автомат».

Джерело: motor.ru