Ательє Brabus зробило 400-сильний Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Німецьке тюнінг-ательє Brabus запропонувало пакет доопрацювань для компактного кросовера Mercedes-Benz GLA. Збільшити віддачу силової установки, змінити екстер'єр та інтер'єр можна на всіх модифікаціях з бензиновими і дизельними двигунами, в тому числі і на «зарядженій» версії GLA 45 AMG.

Потужність дволітрового мотора GLA 45 AMG можна підвищити з 360 до 400 кінських сил. Крутний момент при цьому зросте з 450 до 500 Нм. Динаміка розгону з нуля до ста кілометрів на годину покращиться на чотири десяті секунди - до 4,4 секунди. Момент спрацьовування електронного обмежувача швидкості зрушиться з 250 до 280 кілометрів на годину.

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Замовник може замовити спортивну вихлопну систему і вибрати те, як зміниться підвіска - стане заниженою або завищеною. У першому випадку дорожній просвіт зменшиться на 25 міліметрів, у другому - збільшиться на 30 міліметрів. Кліренс звичайного GLA становить 157 міліметрів, а GLA 45 AMG - 136 міліметрів.

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Зовнішні зміни Brabus підготував поки тільки для базових GLA в комплектаціях Standard, Style і Urban. Стайлінг-пакет для AMG-версії надійде в продаж пізніше, коли фірма завершить розробку аеродинамічного обвісу.

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Поки ж програма зовнішнього тюнінгу передбачає установку нових бамперів, які, за задумом ательє, повинні підкреслити всюдихідний характер автомобіля. Крім того, пакет від Brabus додає на верхню частину кришки багажника невелике антикрило і змінює форму вихлопних патрубків.

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Також інженери вдосконалили ключ, додавши в нього функцію управління зовнішнім підсвічуванням. До замовлення доступні і фірмові колісні диски розмірності від 18 до 21 дюйма. Доробки інтер'єру - двоколірні металеві декоративні вставки з логотипом Brabus, накладки на педалі, алюмінієві підрульові пелюстки, обробка шкірою будь-якого кольору або алькантарою.

Mercedes-Benz GLA від Brabus

Компанія Mercedes-Benz представила кросовер GLA влітку 2013 року. Найдоступніша версія, GLA 200 з 156-сильним бензиновим мотором. Найпотужніша версія GLA 45 AMG.

Джерело: motor.ru