Mercedes вірить в гібриди, що підключаються

Mercedes-Benz B-Class Electric DriveКомпанія Mercedes-Benz має намір пов'язати майбутнє своїх автомобілів з електричними технологіями. Про це заявив глава відділу розробок Томас Вебер. Він зазначив, що незважаючи на широке поширення електромобілів на ринках країн Європи, у багатьох клієнтів досі залишаються питання, пов'язані з інфраструктурою, необхідною для них.

Незважаючи на те, що Мерседес вже виробляє кілька електрокарів - B-Class Electric Drive і Smart ForTwo Electric Drive - компанія сфокусується на технологіях гібридів, що підключаються, яку буде застосовувати на більш великих автомобілях із заднім приводом.

"Ми вважаємо, що це єдиний шлях, по якому може розвиватися, приміром, наш C-Class. До вересня у нас з'явиться PHEV-версія S-Class, а надалі, зрозуміло, з'являться й інші моделі, оснащені цією технологією, в їх числі і C-Class. Це буде C300 BlueTec Hybrid, який буде викидати всього 99 г/км СО2", - заявив Вебер.

Mercedes-Benz B-Class Electric Drive

Крім того, представник Мерседеса додав, що рівень розвитку електромобільної інфраструктури багато в чому залежить від фінансування державою. Виробництво силових установок для електромобілів обходиться набагато дорожче, ніж традиційних ДВЗ. Проте, Вебер оптимістично налаштований і вірить, що до 2020 року компанії Mercedes-Benz вдасться знизити середній показник викидів до 100 г/км за рахунок застосування як повністю електричних техноголгій, так і гібридів, що підключаються.

Джерело: autoutro.ru