Mercedes представив новий універсал

Новий Mercedes-Benz C-класу був вперше показаний в січні цього року на автосалоні в Детройті. І відразу стало зрозуміло - ця модель дійсно задала нові стандарти у своєму класі. Чотири місяці по тому німці показали універсал С-класу. Знову лідер?

Mercedes-Benz C-Class Estate

У порівнянні з минулим поколінням довжина машини зросла майже на 100 мм, а колісна база на 80 мм. А це означає, що пасажирам на другому ряді стане трохи комфортніше. Плюс, збільшився обсяг багажника - всього на 5л в порівнянні з попередником, але все ж. Разом стало 490 л до підвіконної лінії, але якщо скласти спинки другого ряду, то обсяг зросте вже до 1510л. Зізнатися, не самі рекордні показники, але в Mercedes-Benz розуміють, що нинішні покупці дорогих універсалів не планують перевозити на своїй машині мішки з цементом. А велосипеди та дитячі коляски в новий С-клас точно влізуть (до речі, заднє сидіння тут складається за схемою 40:20:40, а не за стандартною 60:40 - у кого є дві дитини, той відразу зрозуміє всі її переваги, адже вона дозволяє при необхідності перевозити вантажі не знімаючи дитячі крісла).

Mercedes-Benz C-Class Estate

Серед приємних опцій - електропривід складання другого ряду і електропривід задніх дверей, які можна буде відкривати... ногою (для цього треба буде провести нею під бампером). Втім, остання «фішка» зараз зустрічається вже на багатьох моделях.

Mercedes-Benz C-Class Estate

Під час презентації нового універсала велику увагу було приділено зниженню витрати палива - у порівнянні з попередником машина стала їсти в середньому на 20% менше палива! У першу чергу цього вдалося добитися на рахунок появи модернізованих двигунів - економічних дизелів потужністю 115-204 к.с., а також гібриду під назвою C300 BlueTech Hybrid. Останній має дизельний мотор потужністю 204 к.с. і електричний двигун, який дає ще 27 к.с. А скоро з'явиться ще й бензиновий гібрид.

Mercedes-Benz C-Class Estate

Всіляких «наворотів» у С-класу буде предостатньо. Сама корисна опція - це система повного приводу. Крім того, з'явиться можливість установки пневматичної підвіски Airmatic, яка, як запевняють німці, зробить машину дуже комфортабельною.

Mercedes-Benz C-Class Estate

А як вам розумна система клімат-контролю, яка буде сама переходити в режим рециркуляції не тільки в тому разі, якщо попереду стоїть якийсь вантажівка, що особливо чадить. Вона буде це робити автоматично при в'їзді в тунелі - дані електроніка буде отримувати в режимі он-лайн через систему навігації. З'явиться на універсалі і система під назвою Mercedes connect me, яка дозволить за допомогою смартфона віддалено не тільки контролювати машину (наприклад, стежити за рівнем палива), а й навіть управляти деякими функціями машини - взимку можна буде не виходячи з дому включити обігрівач і потім сісти у вже прогріту машину.

Mercedes-Benz C-Class Estate

Ціни нового універсала поки не повідомляються. Однак зауважимо, що седан С-класу коштує в Росії від 1570000 рублів за версію з 1,6-літровим бензиновим мотором потужністю 156 к.с.

Джерело: auto.mail.ru