У кросовера Mercedes MLC буде восьмициліндрова версія AMG

Mercedes-Benz готує нову модель MLC, перейменовану днями, за даними інсайдерів, в ML-Coupe, як повноцінного конкурента баварському BMW X6. Тобто крім цивільних модифікацій з бензиновими і дизельними двигунами, а також гібрида повинна вийти і «заряджена» версія AMG. Поява закамуфльованого суперника BMW X6 M було лише питанням часу.

Mercedes-Benz MLC

Штутгартський кросовер з купеподібним дизайном вже попадався нашим шпіонерам, але «заряджену» версію засікли вперше.

Mercedes-Benz MLC

Майбутній ML-Coupe 63 AMG видають широкі повітрозабірники в передньому бампері і традиційні для моделей з Аффальтербаха подвійні патрубки випускної системи

Mercedes-Benz MLC

Звичайний кросовер ML-Coupe піде в продаж у третьому кварталі 2015 року, а AMG-модифікація - в першій половині 2016-го. Новий BMW X6 M з'явиться в 2015-му.

Агресивну зовнішність підтримають більш жорстка порівняно із звичайним ML-Coupe підвіска і, само собою, наддувний двигун V8. Але ми поки не беремося стверджувати, чи буде це чинний мотор 5.5 з індексом М157 або форсована до конкурентоспроможного рівня нова чотирилітрова «вісімка» від AMG GT. Сьогодні M157 на ML 63 AMG розвиває 525 к.с. і 699 Н • м, а з пакетом Performance віддача досягає 558 сил і 758 «ньютонів». У нинішнього BMW X6 M з двигуна V8 4.4 знято 555 «коней», а наступнику пророкують ще більш потужний мотор.

Олег Аристов, drive.ru