A-Class залишиться найбільш компактним "Мерседесом"

Mercedes-Benz A-Class (W176)

Компанія Mercedes-Benz не планує розробляти автомобіль компактніше, ніж А-Клас. Однак, суббренд Smart в майбутньому може вирости в клас субкомпактів. Про це повідомляє Automotive News з посиланням на виконавчого директора концерну Daimler Дітера Цетше.

"У нас були довгі дискусії на тему того, чи потрібно "Мерседесу" розширювати свій модельний ряд за рахунок створення автомобіля В-сегмента, і ми вирішили, що цьому не судилося збутися. Але є ймовірність, що "Смарт" може перетворитися саме в такий автомобіль, але це поки не точно", - заявив Цетше на прес-конференції.

Mercedes-Benz A-Class (W176)

Глава концерну Daimler і за сумісництвом глава бренду Mercedes впевнений, що компанії буде складно домогтися прибутковості від автомобіля В-сегмента. У цій ніші ринку конкуренція вже занадто висока. Автомобілі, на кшталт "Ауді" А1 і безліч моделей бренду MINI стануть серйозною підмогою, і їх важко буде перебороти на їх території.

Цього літа Smart представить третє покоління двомісного мікрокара ForTwo і друге покоління чотиримісного ForFour. Нові автомобілі будуть досягати приблизно 3,5 метра в довжину, що поставить їх на один щабель з преміальними Сітікарами європейських брендів FIAT 500 і Opel Adam.

Джерело: autoutro.ru