Dartz створив броньований шестиколісний Mercedes-Benz G-Class

Броньований Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від Dartz

Латвійська компанія Dartz представила броньований варіант шестиколісного позашляховика Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 з дизайном, виконаним в стилі бронетранспортера Cougar, що знявся в сцені погоні фільму «Міцний горішок 5». За словами представників виробника, машина побудована для клієнта «з однієї з країн Латинської Америки».

Автомобіль отримав ім'я Drive Hard, співзвучне з оригінальною назвою фільму - «Die Hard». Позашляховик оснащений 5,5-літровим бензиновим восьмициліндровим твін-турбо двигуном від звичайного Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6, але форсованим з 544 (760 Нм) до 1019 кінських сил (1000 Нм). Детальної інформації про ступінь бронювання і динамічних характеристик немає. При цьому передбачається, що маса позашляховика через бронювання збільшиться з 3850 до приблизно 5000 кілограмів.

Броньований Mercedes-Benz G 63 AMG 6x6 від Dartz

Броньований варіант шестиколісного G-Class обійдеться в 2,4 мільйона євро, а автомобіль в тій же стилістиці, але без броні коштуватиме близько 1,5 мільйона євро. Для порівняння, звичайний G 63 AMG 6х6 доступний в Європі за ціною від 451 тисячі євро. Згодом компанія Dartz планує побудувати модифікації моделі на тему фільмів «Парк Юрського періоду» і «Індіана Джонс».

Торік фірма Dartz показала ще один проект переробки трьохосного Mercedes-Benz G 63 AMG. Автомобілю пропонувалося додати пару додаткових задніх дверей, золоті вставки на решітці радіатора, кулер для води в салоні, мультимедійний комплекс Bang & Olufsen, а також 24-дюймові диски зі вставками із золота.

Джерело: motor.ru