Mercedes-Benz вибрав ім'я своїй купе-кросоверу

Mercedes-Benz Concept Coupe SUV

Компанія Mercedes-Benz вибрала назву для нового кросовера, який складе конкуренцію BMW X6. Модель, побудована за мотивами прототипу Concept Coupe SUV, отримає індекс кузова C292 і продаватиметься під ім'ям ML Coupe. Про це повідомляє блог Mercedes-Benz Passion.

Новинка розділить платформу з позашляховиком M-Class. Довжина кросовера складе 4935 міліметрів, ширина - 2044 міліметрів, висота - 1739 міліметрів, а розмір колісної бази буде дорівнює 2916 міліметрів. BMW X6 на 58 міліметрів коротший, на 61 міліметр вуще, на 40 міліметрів нижче, але при цьому його колісна база більше на 17 міліметрів.

Лінійка моторів всешляховика Mercedes-Benz буде тією ж, що у M-Class: чотирициліндрові дизелі, а також бензинові двигуни V6 і V8. Коробка передач - семиступінчастий «автомат». Опціонально буде доступна пневмопідвіска.

Закамуфльований прототип ML Coupe «Мерседес» вивів на дорожні випробування в кінці квітня, через кілька днів після прем'єри концепту на Пекінському автосалоні. Світова прем'єра серійної моделі відбудеться в січні на Детройтському моторшоу.

Виробництво моделі налагодять на заводі в США, де також збираються C-Class, позашляховик GL і призначений для китайського ринку R-Class. Продажі ML Coupe почнуться в третьому кварталі 2015 року.

Джерело: motor.ru