Mercedes-Benz розігнав купе S 63 AMG до 300 кілометрів на годину

Mercedes-Benz S63 AMG

Дизайн-студія AMG Performance Studio підготувала для «зарядженого» купе Mercedes-Benz S63 кілька пакетів доробок: Carbon і Night, а також набір AMG Driver's Package. Останній з них дозволяє змістити обмежувач максимальної швидкості з 250 до 300 кілометрів на годину.

Крім цього, в пакет AMG Driver's Package входить карбонова кришка моторного відсіку, вуглепастикова обробка дверних порогів що підсвічується написом «AMG», червоне забарвлення супортів гальмівних механізмів, а також обробка шкірою і мікрофіброю керма.

Mercedes-Benz S63 AMG

Пакети Carbon і Night розрізняються оформленням кузовних елементів - вуглепластиком або чорною глянцевою фарбою відповідно. Обидва набори змінюють дизайн "спідниць", корпусів дзеркал заднього виду, переднього сплітера, заднього дифузора і декоративних вставок в салоні. Вибір «чорної» гами також передбачає установку чорних глянцових насадок на патрубки вихлопної системи.

Mercedes-Benz S63 AMG

Крім того, як опції для купе S 63 AMG будуть пропонуватися карбон-керамічні гальмівні механізми, супорта яких можуть бути пофарбовані або в жовтий, або в червоний колір. Колісні диски - 22-дюймові, п'яти-або десятиспицеві.

Mercedes-Benz S63 AMG

Покупець S63 AMG Performance Studio зможе забрати машину прямо із заводу в німецькому Аффальтербасі. Співробітники підприємства проведуть екскурсію і розкажуть клієнту про те, як збирався його автомобіль. Також замовник отримає запрошення на курси водійської майстерності Mercedes-Benz.

Джерело: motor.ru