Новий Mercedes-Benz G-Class з'явиться в 2017 році

Mercedes-Benz G-ClassУ 2017 році компанія Mercedes-Benz представить «істотно оновлений» позашляховик G-Class. Зміни будуть настільки серйозними, що виробник готовий назвати модель повністю новим автомобілем. Про це повідомляє видання Autocar з посиланням на керівника відділення з розробки позашляховиків «Мерседеса» Андреаса Зігана.

Новий G-Class збереже індекс W463, під яким він випускається протягом останніх восьми років. У конструкції моделі планується використовувати більше алюмінію. Він дозволить знизити масу моделі на 200 кілограмів (до 2370 кілограмів). При цьому модель стане ширшою нинішнього G-Class на 100 міліметрів (до 1860 міліметрів), за рахунок чого значно збільшиться місце в салоні. Позашляховик також обзаведеться новою три-або чотирьохважільною передньою підвіскою і електромеханічним підсилювачем рульового управління, який прийде на зміну гідропідсилювачу.

У моторну гамму наступного G-Class, в тому числі, увійдуть нові рядні шестициліндрові трилітрові бензинові і дизельні агрегати, які дебютують на сімействі E-Class нового покоління в 2016 році. Приблизна віддача бензинового двигуна складе «більше 360 кінських сил», а агрегат «на важкому паливі» буде розвивати «щонайменше 300 сил». Мотори зможуть працювати в парі з новим дев'ятиступеневим «автоматом», завдяки якому суттєво покращиться паливна економічність.

Імовірно, новинка отримає ряд стилістичних елементів від концептуального позашляховика Ener-G-Force, показаного восени 2012 року на моторшоу в Лос -Анджелесі. Зокрема, оновлений G-Class буде пропонуватися зі світлодіодними фарами головного світла.

Джерело: motor.ru