Бутик Mercedes-Benz

15 листопада 2007 в самому серці столиці за адресою вул. Червоноармійська, 15 / 2 відбулося урочисте відкриття єдиного в Україні перлинного бутіка Mercedes-Benz.

Широкий асортимент колекційних аксесуарів, запропонований у бутіку, не залишив байдужими навіть найвибагливіших прихильників марки. Колекції Mercedes-Benz створені не тільки для любителів спортивного або класичного стилів, але і для дійсних цінителів мініатюрних копій автомобілів, які також можна побачити в салоні.

Салон загальною площею 240 кв.м. відповідає високим вимогам, а також корпоративним стандартам Mercedes-Benz. Дизайн інтер'єру виконаний в класичному стилі: біло-сіра гама, гіпсова ліпнина на стінах і стелях, кришталеві люстри, «живі» статуї в грецькому стилі, вітрини, прикрашені перловими вазами. Все це створювало атмосферу гармонії, стилю, розкоші і престижу в стінах бутіка.Во час роботи над створенням бутіка Mercedes-Benz компанія «АвтоКапітал» доклала максимум зусиль для того, щоб виправдати очікування своїх клієнтів.

Наші координати:


Режим роботи:
Пн-Пт - 9.00-20.00
Сб, Нд - 10.00-20.00