Mers.in.ua - український сайт про мерседеси

Моделі Mercedes-Benz E-класу стали «помірними» гібридами

Компанія Daimler розповіла про технічні обновки на купе та кабріолет Mercedes-Benz E-класу. Основна - це модульний дволітровий бензиновий мотор M 264 (299 к.с. і 400 Н • м) з фільтром твердих частинок, 48-вольтова бортова мережа і навісний стартер-генератор EQ Boost з ремінним приводом. На відміну від простого стартера, цей комбінований вузол виконує ще й роль тягового електромотора. На початковому етапі розгону (до 2500 об/хв) він здатний додавати до зусиль «четвірки» свої електричні 10 кВт (13,6 к.с.) і 150 Н • м. Суміщений цей мотор з дев'ятиступеневим «автоматом».

Крім інших завдань, пристрій EQ Boost відповідає за функцію start/stop і режим руху накатом з зупиненим ДВЗ, а при гальмуванні він збирає і переправляє в батарею до 12 кВт потужності.

Детальніше...

Ательє Ares представило ексклюзивний «Гелік» з кузовом з карбону

Кузовне ательє Ares Design, засноване колишнім главою Lotus Дані Бахаром, представило ексклюзивний позашляховик X-Raid на базі G 63 AMG. Автомобіль отримав новий кузов з вуглецевого волокна і алюмінію, виконаний в стилістиці легкових моделей Mercedes-Benz.

X-Raid

Детальніше...

Mercedes-AMG GT від IMSA: 860 сил і питома потужність як у Veyron

Німецьке тюнінг-ательє IMSA представило власний суперкар на базі Mercedes-AMG GT S. Купе, яке отримало назву RXR One Super Gran Turismo, оснащується 860-сильним двигуном і оригінальними кузовними панелями з вуглецевого волокна. Машину випустять обмеженою серією, тираж якої поки не називається.

RXR One Super Gran Turismo

Детальніше...

Mercedes-Benz представив прощальну версію найпотужнішого «Геліка»

Компанія Mercedes-Benz представила прощальну спецверсію позашляховика Mercedes-AMG G 65 AMG - Final Edition. Особливу модифікацію моделі випустять тиражем 65 примірників на честь закінчення виробництва найпотужнішої версії позашляховика.

Від звичайного варіанту особлива серія позашляховика відрізняється 21-дюймовими колісними дисками, пофарбованими в бронзовий колір, срібними гальмівними супортами і стікерами на боковинах. На передньому бампері, радіаторних гратах, корпусах дзеркал заднього виду і чохлі запасного колеса також є елементи бронзового кольору.

Mercedes-AMG G 65 AMG — Final Edition

Детальніше...

Сторінка 1 із 4