Mers.in.ua - український сайт про мерседеси

Mercedes відновив продажу старого «Гелендваген»

Для ринку Австралії німецька марка відродила випуск цивільної версії G-класу старої серії W461. Зараз покупцям пропонуються «Гелендеваген» серії W463, а машини покоління W461 зникли з каталогів компанії 3 роки тому. При цьому «чотириста шістдесят перші» продовжували робити на замовлення військових і спецслужб, не пропонуючи масовому споживачеві.

І ось, як повідомляє «Авторевю», W461 повертається. Правда, поки, - тільки на ринок Австралії. Пікап Mercedes-Benz G 300 CDI Professional відрізняють спрощені зовнішність і інтер'єр. Зовні «Професіонала» найлегше впізнати по металевим бамперах і простацькою решіткою радіатора, а всередині - за примітивною передньою панеллю, оббивкою сидінь, що миється і неприкритими накладками металу.

Втім, в список оснащення входять кондиціонер, пара подушок безпеки і система стабілізації, що відмикається. З особливостей комплектації відзначимо наявність силового захисту днища, "кенгурятника" і шноркеля, а ось медіасистему або електропривод крісел замовити не можна.

Ціна відродженого «ветерана» - 89 тисяч американських доларів (для довідки, немолода Toyota Land Cruiser 70 на місцевому ринку коштує 45 тисяч). Пікап, здатний перевезти 2 085 кг вантажу, оснащується 183-сильним 3,0-літровим турбодизелем V6 і 5-ступінчастим "автоматом", які давно не застосовуються на цивільних версіях. Цікаво, що такий «Гелендеваген» має 96-літровий паливний бак і два акумулятора.

Джерело: auto.mail.ru